Siemasz,
chodzę do technikum informatycznego i jako specjalizację wybrałem aplikacje internetowe. Aby się przyuczyć stworzyłem własną stronę internetową. Później były pierwsze treści i reklama. Pamiętam jakie emocje mi wtedy towarzyszyły: radość, szczęście. Nigdy nie myślałem, że mogę coś zarobić. Po jakimś czasie przystąpiłem do sieci http://www.adwerti.pl/ i w ciągu czterech miesięcy zarobiłem 450 zł za które kupiłem sobie telefon - dotykowy LG. Co prawda używany ale jestem z siebie dumny, bo to mój pierwszy dochód.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz